MOS UKS "Piątka Wieluń"

ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych

Dziesięciu szachistów z Powiatu Wieluńskiego uczestniczyło w  Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych w dniach 3-5.03.2017. Turniej odbył się w Gimnazjum nr 3 w Wieluniu. Rywalizowano na dystansie 9 rund w tempie 1h na zawodnika (każdy z każdym). W zawodach zdecydowanie zwyciężyły reprezentujący UKS Piątka Wieluń dziewczęta Natalia Guzik oraz Michalina Matyjasek. W kategorii mężczyzn wygrał Wiktor Piechociński przed Franciszkiem Żuchowskim (SDK Wieluń) i Szymonem Wojtasikiem (UKS Piątka Wieluń). Rozegrano także Turniej Szachowy „Młode Talenty Powiatu Wieluńskiego”, w którym zwyciężył reprezentant wieluńskiej piątki Adrian Siwik, przed Tomaszem Chrobotem (SP Biała) oraz Damianem Fuksem (ZSS Pątnów). W kategorii dziewcząt zwyciężyła Zofia Patyk (SP Biała) przed weroniką Piotrowską (ZSS Pątnów) oraz Julią Woszczyk (UKS Piątka Wieluń).

Wyniki turnieju seniorów:

Wyniki1

Wyniki turnieju juniorów:

Wyniki2

W ramach obu turniejów aż osiem osób wypełniło normy na wyższe kategorie szachowe, między innymi Michalina Matyjasek wypełniła normę na pierwszą kategorię szachową.

poniedziałek 13:30-16:00

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.