MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

Czternaście medali UKS Piątka Wieluń na Mistrzostwach Województwa w Szachach Szybkich w Wieluniu

Prawie 80 szachistek i szachistów stanęło do walki o medale w Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich (P-15), które odbyły się 19 maja w Sali SP nr 5 w Wieluniu. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem po piętnaście minut na zawodnika. Grano w dwóch grupach turniejowych: B – do lat 10 i A – powyżej 10, natomiast medale rozdano w 12 grupach turniejowych.

Zwycięzcy oraz miejsca na podium zawodników UKS Piątka Wieluń.

Grupa chłopców do lat 8 (C-8)

1.      Ignatowski Nikodem (Łódź)                              

2.      Łaniewski Wiktor (UKS Piątka Wieluń)              

3.      Słonina Adam (UKS Piątka Wieluń – GOKiS Skomlin) 

Grupa dziewcząt do lat 8 (D-8)

1.      Zabłocka Marta (Łódź)

2.      Janecka Zuzanna (UKS Piątka Wieluń)

3.      Musiał Patrycja (UKS Piątka Wieluń)

Grupa chłopców do lat 10 (C-10)

1.      Woszkowski Stanisław (PTC Pabianice)

Grupa dziewcząt do lat 10 (D-10)

1.      Twardowska Angelika (PTC Pabianice)

2.      Kędzia Natalia (UKS Piątka Wieluń)

3.      Jajczak Katarzyna (UKS Piątka Wieluń)

Grupa chłopców do lat 12 (C-12)

1.      Żuchowski Franciszek (SDK Wieluń)     

2.      Bakalarczyk Jakub (UKS Piątka Wieluń)

3.      Wieczorek Michał (UKS Piątka Wieluń)

Grupa dziewcząt do lat 12 (D-12)

1.      Guzik Natalia (UKS Piątka Wieluń – GOKiS Skomlin)

3.   Bakalarczyk Zuzanna (UKS Piątka Wieluń)          

Grupa chłopców do lat 14 (C-14)

1.      Osiński Emil (KSz Piątka Skierniewice)

Grupa dziewcząt do lat 14 (D-14)

1.      Mikołajczyk Marta (UKS Piątka Wieluń)

2.      Siorek Beata (UKS Piątka Wieluń)

3.      Torchała Marta (UKS Piątka Wieluń)

Grupa chłopców do lat 16 (C-16)

1.      Kowalczyk Mariusz (LKS Park Starzenice)

Grupa dziewcząt do lat 16 (D-16)

1.      Rykała Monika (PTC Pabianice)

2.      Kucharska Barbara (UKS Piątka Wieluń)

Grupa chłopców do lat 18 (C-18)

1.      Pośpiech Paweł (UKS Trójka Sieradz)

Grupa dziewcząt do lat 18 (D-18)

1.      Dobroszek Martyna (UKS Jedynka Bełchatów)

            Zawodnicy Piątki Wieluń zdobyli 14 medali (2 złote, 6 srebrnych i 6 brązowych).

W ramach Mistrzostw Województwa Juniorów zostały rozegrane także Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Seniorów w Szachach Szybkich, w których zwyciężył Rafał Kowalczyk (LKS Park Starzenice) przed Grzegorzem Pluteckim (LUKS Strzałków) oraz Tadeuszem Feliksińskim (PTC Pabianice).

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

         MOS UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

 

Remigiusz Rudolf:

Grupa zaawansowana

- wtorek 16:15-18:15

            SP 5 Wieluń

 

 

GOKiS Skomlin:

Guzik Zbigniew

środa 16:00-18:30

 

SP Biała:


Waldemar Wolniaczyk:

poniedziałek 13:30-16:00

 

 

 

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information