MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.

Dwudziestu sześciu szachistów z Powiatu Wieluńskiego uczestniczyło w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych w dniach 1-3.03.2013. Rywalizowano na dystansie 7 rund w tempie 1h na zawodnika. W zawodach zwyciężyli faworyci: Rafał i Mariusz Kowalczykowie ze Starzenic przed Piotrem Hałubcem (SDK Wieluń). W kategorii kobiet pierwsze miejsce dla Natalii Guzik (Skomlin), drugie Katarzyna Skibińska (LZS Park Starzenice), a trzecie Zuzanna Bakalarczyk (Piątka Wieluń).

W ramach Mistrzostw Powiatu odbył się także turniej „Młode Talenty Powiatu Wieluńskiego”, w którym rywalizowało 11 dzieci. Zwyciężyła Michalina Matyjasek (GOKiS Skomlin), przed Aleksandrą Kawulą i Aleksandrą Ryng (obie Piątka Wieluń). W kategorii chłopców zwyciężył Maksymilian Olejnik (GOKiS Skomlin), przed Mikołajem Jacaszkiem i Maksymilianem Sierszeniem (obaj Piątka Wieluń).

Na uwagę zasługuje debiut w mistrzostwach powiatu młodych zawodników, zwłaszcza Adama Słoniny w grupie A (pierwszoklasista), który zdobył 3 pkt.

Wyniki turnieju seniorów:

M-ce

Tyt

Nazwisko i Imię

Klub

Rank.

Pkt.

MBch

1.

I

Kowalczyk Mariusz

LZS Park Starzenice

1940

5,5

22,5

2.

k

Kowalczyk Rafał

LZS Park Starzenice

2147

5,5

21,5

3.

II

Hałubiec Piotr

SDK Wieluń

1800

5,0

22,0

4.

II

Kowalczyk Mateusz

LZS Park Starzenice

1558

5,0

21,5

5.

II+

Guzik Natalia

UKS Piątka Wieluń

1389

5,0

21,0

6.

II

Makielak Hubert

UKS Piątka Wieluń

1514

5,0

19,5

7.

II

Bakalarczyk Jakub

UKS Piątka Wieluń

1340

4,5

20,5

8.

III

Żuchowski Franciszek

SDK Wieluń

1600

4,5

20,5

9.

III

Włodarczyk Henryk

SDK Wieluń

1600

4,0

20,0

10.

III

Kowal Józef

LZS Park Starzenice

1600

4,0

16,0


Wyniki turnieju „Młodych talentów”:

M-ce

Tyt

Nazwisko i Imię

Klub

Rank.

Pkt.

S.Ber

1.

IV

Matyjasek Michalina

GOKiS Skomlin

1250

9,0

42,25

2.

IV

Kawula Aleksandra

UKS Piątka Wieluń

1250

9,0

41,25

3.

V

Olejnik Maksymilian

UKS Piątka Wieluń

1200

9,0

40,25

4.

IV

Ryng Aleksandra

UKS Piątka Wieluń

1250

8,0

34,25

5.

V

Jacaszek Mikołaj

UKS Piątka Wieluń

1200

7,0

26,25

6.

V

Sierszeń Maksymilian

UKS Piątka Wieluń

1200

7,0

24,25

 

DSC 2874

1.      Zwycięzcy w grupie B – dziewczęta

DSC 2884

Zwycięzcy w grupie B – chłopcy

DSC 2897

Zwycięzcy w grupie A – dziewczęta

DSC 2907

Zwycięzcy w grupie A – mężczyźni

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information