MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

Dobry występ Antka Raszewskiego na Mistrzostwach Polski w Poroninie.

W dniach 1-2.05.2013 w Poroninie odbywały się Mistrzostwa Polski Przedszkolaków, w których występował reprezentant UKS Piątka Wieluń Antoni Raszewski. W turnieju grano dziewięć rund tempem 30 minut na zawodnika. Występ Antka należy uznać za udany, ponieważ grał z dziewięcioma wyżej notowanymi przeciwnikami i 4 z tych partii wygrał zajmując ostatecznie 52 miejsce wśród ponad 90 zawodników. Dodatkowym zyskiem za dobra grę jest zdobyta IV kategoria szachowa.

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information