MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

UKS Piątka Wieluń w Blachowni.

Dziesięciu szachistów z Wierzchlasu, Skomlina oraz Wielunia reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” uczestniczyło w XVI Memoriale Szachowym im. H. Kawelczyka w Blachowni k. Częstochowy w dniu 5.05.2013. Był to z pewnością dobry występ zwłaszcza Natalki Guzik i Bartka Wolniaczyka.

Natalia grała znakomicie pokonując między innymi pokonując w trakcie turnieju kandydata na mistrza Bolesława Kawę z Częstochowy oraz Mariusza Kowalczyka z Parku Starzenice, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce w kategorii juniorów (do lat 14). Drugie miejsce wśród juniorów zajął Kuba Bakalarczyk, a pozostałe (poza trzecim) kolejni zawodnicy UKS Piątka Wieluń: czwarte Zuzia Bakalarczyk, piąte Michał Wieczorek, szóste Kamil Świątek, siódme Kasia Jajczak, ósme Artur Mikołajczyk i dziewiąte Michalina Matyjasek. Bardzo dobry występ zanotował także Bartek Wolniaczyk, który zajął w całym turnieju (w kategorii Open) bardzo wysokie siódme miejsce (rozstawiony był z 19) pokonując między innymi Grzegorza Pluteckiego (nr 7 w rozstawieniu). Wyniki poszczególnych zawodników:

7. Wolniaczyk Bartosz - 6,0 pkt.
19. Guzik Natalia - 5,0 pkt.
24. Bakalarczyk Jakub - 5,0 pkt.
30. Makielak Hubert - 4,5 pkt.
36. Bakalarczyk Zuzanna - 4,0 pkt.
37. Wieczorek Michał - 4,0 pkt.
38. Świątek Kamil - 4,0 pkt.
39. Jajczak Katarzyna - 4,0 pkt.
43. Mikołajczyk Artur - 3,5 pkt.
48. Matyjasek Michalina - 3,0 pkt.

 

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information