MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

UKS Piątka Wieluń na Festiwalu Szachowym Gminy Sieradz.

Prawie sześćdziesięciu zawodników, a wśród nich dziewięcioro reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” wzięło udział w Festiwalu Szachowym Gminy Sieradz rozgrywanym 15.06.2013. Grano 7 rund tempem 15 min. na zawodnika w kategoriach szkół podstawowych (juniorzy młodsi) oraz gimnazjalnych i średnich (pozostali juniorzy). W grupie starszej wystartowało pięcioro juniorów wieluńskich - w tym czworo ze szkół podstawowych wystawionych wśród starszych ze względów treningowych. W gronie juniorów młodszych grało czworo zawodników „Piątki Wieluń”. Bardzo dobrze zaprezentowali się zwłaszcza: Jakub Bakalarczyk (jako jedyny ograł zwycięzcę turnieju – 18-letniego Sebastiana Ochmana) i Jan Jasiński w grupie A oraz Kamil Świątek i Adam Słonina w grupie B.

Zdobycze punktowe oraz miejsca zawodników „wieluńskich”

Juniorzy starsi:
2. Bakalarczyk Jakub - 6 pkt. (1 miejsce w kat. gimnazjów)
4. Wolniaczyk Bartosz - 5 pkt. (2 miejsce w kat. gimnazjów)
6. Jasiński Jan - 4 pkt. (3 miejsce w kat. gimnazjów)
8. Guzik Natalia - 4 pkt. (1 miejsce w kat. gimnazjów – dziewczęta)
14. Bakalarczyk Zuzanna - 3 pkt. (2 miejsce w kat. gimnazjów – dziewczęta)
Juniorzy młodsi:
2. Świątek Kamil - 5,5 pkt. (1 miejsce w kat. chłopców)
3. Słonina Adam - 5,5 pkt. (2 miejsce w kat. chłopców)
7. Kędzia Natalia - 4,5 pkt. (3 miejsce w kat. dziewcząt)
16. Jacaszek Mikołaj - 3,5 pkt. (10 miejsce w kat. chłopców)

 

Festiwal szachowy Sieradz 2013

Na zdjęciu zawodnicy UKS Piątka Wieluń po ceremonii zakończenia turnieju. Od lewej: Natalia Guzik, Zuzia Bakalarczyk, Natalia Kędzia, Bartek Wolniaczyk, Jan Jasiński, Kuba Bakalarczyk, Adam Słonina, Kamil Świątek, Mikołaj Jacaszek.

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information