MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2013

Czworo zawodników UKS Piątka Wieluń brało udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików do lat 10 10-13.10.2013 w Sielpi, w których w klasyfikacji klubowej wywalczyli IV miejsce. W zawodach dziesięcio-, dziewięcio- i ośmiolatków najlepiej spisali się: Kamil Świątek (IV miejsce) oraz Adam Słonina (V miejsce). Michalina Matyjasek i Szymon Wojtasik zajęli dziesiąte miejsca w swoich grupach. Łącznie zawodnicy wieluńskiej piątki wywalczyli 4 punkty (każdy po 1 pkt.) i powiększyli dorobek klubu w roku 2013 do 15 pkt. Wcześniej zdobywali punkty dla UKS Piątka Wieluń: Natalia Guzik – 8 (4 za MPJ Klasyczne i 4 za MPJ Szybkie), Katarzyna Jajczak (1 pkt. za MPJ Klasyczne), Zuzanna Bakalarczyk i Jakub Bakalarczyk po 1 pkt. za MPJ Szybkie w Olsztynie. W roku 2012 zawodnicy UKS Piątka Wieluń wywalczyli 9 pkt. zajmując 65 miejsce w klasyfikacji klubów szachowych prowadzonej przez Polską Federację Sportu Młodzieżowego.

Makroregion młodzików 2013

Na zdjęciu od lewej: Kamil Świątek, Adam Słonina, Szymon Wojtasik i Michalina Matyjasek

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information