MOS UKS "Piątka Wieluń"


          ul. Traugutta 38, 98-300 Wieluń

UKS Piątka Wieluń na Festiwalu Szachowym w Turku.

Ponad stu trzydziestu zawodników, a wśród nich pięcioro reprezentujących UKS „Piątka Wieluń” wzięło udział w Festiwalu Szachowym w Turku rozgrywanym 23.11.2013. Grano 9 rund tempem 15 min. na zawodnika . Turniejem głównym były Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych, odbyły się także turnieje w kategoriach szkół podstawowych (najliczniejszy) oraz gimnazjalnych. W turnieju głównym wystartował Waldemar Wolniaczyk, który wygrał 4 partie odnosząc 5 porażek – wynik niezbyt zadowalający. Dużo lepiej spisali się juniorzy. Kuba Bakalarczyk zajął drugie miejsce wśród gimnazjalistów ustępując jedynie wicemistrzowi Polski Piotrowi Śnihurowi. Bardzo dobrze zaprezentowały się także dziewczęta w kategorii szkół podstawowych zajmując czołowe pozycje. Nagrodami za dobrą grę dla naszych juniorów były odtwarzacze MP4 i MP3 oraz radiomagnetofon.

Zdobycze punktowe oraz miejsca zawodników „wieluńskich”:

Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych:

23. Wolniaczyk Waldemar - 4,0 pkt. (5 miejsce w kat. do 1800)

Gimnazja:

2. Bakalarczyk Jakub - 6,0 pkt. (2 miejsce w kat. chłopców)

Szkoły Podstawowe

2. Guzik Natalia - 7,5 pkt. (1 miejsce w kat. dziewcząt)

6. Bakalarczyk Zuzanna - 6,5 pkt. (2 miejsce w kat. dziewcząt)

11. Kędzia Natalia - 6,0 pkt. (5 miejsce w kat. dziewcząt)

Sponsorzy

gmina wielu

          Gmina Wieluń

           Zajęcia:

         

               UKS

    Piątka Wieluń:

 

Waldemar Wolniaczyk:

Grupa początkująca i średnio zaawansowana

- środa      16:15-18:15

- czwartek 16:15-18:15

                SP 5 Wieluń

Zarząd UKS Piątka Wieluń zwraca się z prośbą o wsparcie działań naszego klubu i przekazanie 1% podatku dochodowego na konto: FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU POWIATU WIELUŃSKIEGO

Wystarczy w rozliczeniu wpisać nazwę fundacji oraz numer KRS 0000115352 z dopiskiem (Szachy – Piątka Wieluń)

Zebrane środki finansowe są przeznaczane na szkolenia oraz wyjazdy na turnieje szachowe juniorów naszego klubu.

W imieniu Zarządu – Prezes UKS Piątka Wieluń

Waldemar Wolniaczyk     

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu zbierania danych statystycznych i personalizacji ustawień oraz reklam. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information